Dziecięcy Warsztat Tańca

DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA

Warsztat to miejsce w którym rządzą dzieci pod uważnym okiem profesjonalnej kadry.
Dynamiczne zajęcia realizują potrzeby najmłodszych (naukę w Warsztacie można rozpocząć od 3. roku życia), dziewczynek i chłopców w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz młodzieży.
Dla najstarszych uczennic został stworzony projekt specjalny – WarsztatUP! To zespół trenujący regularnie taniec współczesny, klasyczny z elementami jazzu i neoklasykę oraz uzupełniający swoją taneczną wiedzę podczas licznych warsztatów z międzynarodowymi tancerzami, performerami i aktorami.

PROWADZĄCA:
Agnieszka Tatara Absolwentka teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie i Szkoły Baletowej w Krakowie. Uczestniczka licznych warsztatów tanecznych w kraju i za granicą, a także warsztatów dla młodych menedżerów tańca zorganizowanych przez Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie. Od
wielu lat spełniona w pracy z dziećmi, którym przekazuje pasję, zdobyte umiejętności i wiedzę. Pełna energii i zaangażowania w każdą lekcję, otwarta na taneczne inicjatywy swoich uczennic oraz pilnująca dyscypliny. Pracowała między innymi w JDC International School of Performing Arts, Studiu Teatru, Muzyki i Tańca, Waldorfskiej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krakowie oraz Cricotece – Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora. W 2013 r. rozpoczęła współpracę z Edwardem Reyem i Studiem Kontakt. Przestrzeń Ruchu i Tańca, a od 2014 kieruje Dziecięcym Warsztatem Tańca, który jest jej autorskim pomysłem i propozycją dla wszystkich, którzy szukają niepowtarzalnych zajęć ruchowych stworzonych dla dzieci i przez dzieci. W latach 2015 – 2019 pracowała w Krakowskim Centrum Choreograficznym w Nowohuckim Centrum Kultury. Od 2019 pracuje w Teatrze Groteska.

OLGA ZGŁOBICA

SZCZEGÓŁY:

Poniedziałek:
  • 16.30 3-5 lat, Agnieszka Tatara, sala niebieska // neoklasyka 10 +, Ola Zgłobica, sala biała
  • 17.30 5-7 lat Agnieszka Tatara, sala niebieska // akrobatyka i rozciąganie 10 +, Ola Zgłobica, sala biała
Środa:
  • 16.30-18.00 WarsztatUP! 10+ Agnieszka Tatara, sala biała
Sobota:
  • 9.30 3-5 lat, Agnieszka Tatara, sala biała
  • 10.30 5-7 lat, Agnieszka Tatara, sala biała
  • 11.30 8-10 lat (nowość!) Agnieszka Tatara, sala biała // 5-7 lat akrobatyka i rozciąganie, Ola Zgłobica, sala niebieska
  • 12.30 10+ Agnieszka Tatara, sala biała //8-10 lat akrobatyka i rozciąganie, Ola Zgłobica, sala niebieska
  • 13.30 10+ akrobatyka i rozciąganie, Ola Zgłobica, sala niebieska 

Gdzie: Studio Kontakt. Przestrzeń Ruchu, Tańca i Muzyki, ul. Szpitalna 40
Zapisy i informacje: warsztat.tanca@gmail.com i 601519027