Dziecięcy Warsztat Tańca / lipiec TAK, sierpień NIE

Wakacyjny DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA

WAKACJE Z WIELKIMI BALETAMI:
Niepowtarzalny cykl zajęć dla dzieci w wieku 5-7 lat

Każde spotkanie będzie poświęcone innemu wielkiemu baletowi, a będą to: „Dziadek do orzechów”, „Śpiąca Królewna”, „Coppelia” i „Jezioro Łabędzie”.
Uczestnicy poznają historię baletu, jego libretto, nauczą się nowych kroków i choreografii inspirowanych najsłynniejszymi tytułami z kanonu baletowego!

Serdecznie zapraszamy

WARSZTAT UP (10+)
Dla najstarszych uczennic został stworzony projekt specjalny – WarsztatUP! Zapraszamy Was ciepło na 4 wakacyjne soboty z tańcem współczesnym, klasycznym z elementami jazzu i neoklasyką.

PROWADZĄCA:
Agnieszka Tatara Absolwentka teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie i Szkoły Baletowej w Krakowie. Uczestniczka licznych warsztatów tanecznych w kraju i za granicą, a także warsztatów dla młodych menedżerów tańca zorganizowanych przez Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie. Od
wielu lat spełniona w pracy z dziećmi, którym przekazuje pasję, zdobyte umiejętności i wiedzę. Pełna energii i zaangażowania w każdą lekcję, otwarta na taneczne inicjatywy swoich uczennic oraz pilnująca dyscypliny. Pracowała między innymi w JDC International School of Performing Arts, Studiu Teatru, Muzyki i Tańca, Waldorfskiej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krakowie oraz Cricotece – Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora. W 2013 r. rozpoczęła współpracę z Edwardem Reyem i Studiem Kontakt. Przestrzeń Ruchu i Tańca, a od 2014 kieruje Dziecięcym Warsztatem Tańca, który jest jej autorskim pomysłem i propozycją dla wszystkich, którzy szukają niepowtarzalnych zajęć ruchowych stworzonych dla dzieci i przez dzieci. W latach 2015 – 2019 pracowała w Krakowskim Centrum Choreograficznym w Nowohuckim Centrum Kultury. Od 2019 pracuje w Teatrze Groteska.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

SZCZEGÓŁY:

* WAKACJE Z WIELKIMI BALETAMI (5-7LAT)

kiedy:
– poniedziałki 5,12,19 i 26 lipca o g.17.00
– soboty 10,17,24 i 31 lipca o g.10-11.15

czas trwania: 75 minut

* WARSZTAT UP (10+)
kiedy: soboty g. 10:30-13:00

czas trwania: 90 minut

Gdzie: Studio Kontakt. Przestrzeń Ruchu, Tańca i Muzyki, ul. Szpitalna 40

koszt: 45 złotych/pojedyncze zajęcia lub 160 złotych/wszystkie cztery spotkania

Zapisy i informacje: warsztat.tanca@gmail.com i 601519027

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Warsztat to miejsce w którym rządzą dzieci pod uważnym okiem profesjonalnej kadry.
Dynamiczne zajęcia realizują potrzeby najmłodszych (naukę w Warsztacie można rozpocząć od 3. roku życia), dziewczynek i chłopców w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz młodzieży.
Dla najstarszych uczennic został stworzony projekt specjalny – WarsztatUP! To zespół trenujący regularnie taniec współczesny, klasyczny z elementami jazzu i neoklasykę oraz uzupełniający swoją taneczną wiedzę podczas licznych warsztatów z międzynarodowymi tancerzami, performerami i aktorami.