Dziecięcy Warsztat Tańca

DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA

Warsztat to miejsce w którym rządzą dzieci pod uważnym okiem profesjonalnej kadry.
Dynamiczne zajęcia realizują potrzeby najmłodszych (naukę w Warsztacie można rozpocząć od 3. roku życia), dziewczynek i chłopców w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz młodzieży.
Dla najstarszych uczennic został stworzony projekt specjalny – WarsztatUP! To zespół trenujący regularnie taniec współczesny, klasyczny z elementami jazzu i neoklasykę oraz uzupełniający swoją taneczną wiedzę podczas licznych warsztatów z międzynarodowymi tancerzami, performerami i aktorami.

PROWADZĄCA:
Agnieszka Tatara Absolwentka teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie i Szkoły Baletowej w Krakowie. Uczestniczka licznych warsztatów tanecznych w kraju i za granicą, a także warsztatów dla młodych menedżerów tańca zorganizowanych przez Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie. Od
wielu lat spełniona w pracy z dziećmi, którym przekazuje pasję, zdobyte umiejętności i wiedzę. Pełna energii i zaangażowania w każdą lekcję, otwarta na taneczne inicjatywy swoich uczennic oraz pilnująca dyscypliny. Pracowała między innymi w JDC International School of Performing Arts, Studiu Teatru, Muzyki i Tańca, Waldorfskiej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krakowie oraz Cricotece – Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora. W 2013 r. rozpoczęła współpracę z Edwardem Reyem i Studiem Kontakt. Przestrzeń Ruchu i Tańca, a od 2014 kieruje Dziecięcym Warsztatem Tańca, który jest jej autorskim pomysłem i propozycją dla wszystkich, którzy szukają niepowtarzalnych zajęć ruchowych stworzonych dla dzieci i przez dzieci. W latach 2015 – 2019 pracowała w Krakowskim Centrum Choreograficznym w Nowohuckim Centrum Kultury. Od 2019 pracuje w Teatrze Groteska.

OLGA ZGŁOBICA

🐈🎈🐞🎠🎡🐈🎈🐞🎠🎡🐈🎈🐞🎠🎡🐈

UWAGA. NOWOŚĆ! – ZAJĘCIA DLA RODZICÓW!!! 🐞

HARMONOGRAM DWT:

🎡 poniedziałek:
17.30-18.30 – grupa 4-6 lat
🐞 środa:
17.00-18.00 – grupa baletowa, nowość! 6+
🐈 sobota:
10.00: grupa 6+ (Sala Biała) // Dorośli – Rodzice (Sala Niebieska);
11.00: grupa 4-6 lat (Sala Biała) // akrobatyka 6+ (Sala Niebieska);
12.00: grupa 10+ (Sala Biała) // akrobatyka 4-6 lat (Sala Niebieska);
13.00: akrobatyka 10+ (Sala Niebieska).

Przybywajcie Dziecka Kochane – te młodsze oraz te trochę starsze… ;)🤗😘❤️

Dziecięcy Warsztat Tańca Agnieszka Tatara
Tel.: 601519027 / warsztat.tanca@gmail.com

🐈🎈🐞🎠🎡🐈🎈🐞🎠🎡🐈🎈🐞🎠🎡🐈

Gdzie: Studio Kontakt. Przestrzeń Ruchu, Tańca i Muzyki, ul. Szpitalna 40
Zapisy i informacje: warsztat.tanca@gmail.com i 601519027