Praktis Kizombowy w Kontakcie / ostatni w takiej formie :( 12.10, godz. 22:00 start.

 • „Praktisy” w Kontakcie to najstarsze cykliczne wydarzenie kizombowe w Krakowie. Przez ostatnie 5 lat spotykaliśmy się w Kontakcie co dwa tygodnie. Jak mogliście zauważyć w kontaktowym harmonogramie w nie znalazły się kizombowe praktisy, których zdecydowaliśmy się nie wznawiać w dotychczasowej formie. Niemniej jednak, robimy „oficjalne” zakończenie tego cyklu imprez na które serdecznie zapraszamy. Miło nam będzie spotkać się po raz ostatni w istnie „kontaktowej” atmosferze 🙂

  Wstęp: 5 zł do kapelusza przy wejściu

  Stąpamy bos(k)o lub płasko, w obuwiu zmiennym. Obcasy bezwzględnie zabronione! (dla jasności… obcasy z nakładkami, to nadal obcasy).

  🇬🇧🇱🇷🇦🇺🇨🇦

  Welcome to the oldest kizomba social in Kraków! We used to meet in Kontakt every other friday and had a really wonderful time dancing to kizomba beats. We decided not to continue this event, however, this will be a very special, last party.

  We don’t have a bar in Kontakt, but you’re welcome to make yourself a cup of tea or to bring your snack and bottle of favoritue liquid.

  Finally, entrance is 5 zlotys (put a coin into hat) and ladies, please, no high heels this time – our old wooden floor does not like them at all.

  Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page