KIZOMBA intensywny 3-miesięczny kurs od podstaw
Ogłaszamy zapisy na nową edycję kursu „Kizomba grupa od podstaw – intensywny kurs
trzymiesięczny”
Kurs obejmuje 12 intensywnych zajęć z Anią Jawor i Pawłem Grodniewiczem, w każdy piątek, g. 19.30-20.30
START kursu: 1 lutego 2019 r.
Zapisy: ania.pawel.kizomba@gmail.pl lub 503 862 064                                        Czekamy na wszystkich chętnych – tych którzy jeszcze nie próbowali swoich sił na parkiecie i tylko słyszeli, że Kizombę dla się lubić 😉 jak również na tych, którzy w przeszłości tańczyli, ale chcą powrócić do podstaw tego cudownego tańca. Przyjdź sama/sam lub w parze. Czekamy na Ciebie!FB: Kontaktowa Kizomba Podstawy – dołącz do grupy 

Filmik dla inspiracji – zobacz jaki to fantastyczny taniec!

Kizomba to różnorodność. To taniec w parze do nastrojowej muzyki i silnego, charakterystycznego rytmu. Zdecydowane ale płynne stąpanie po parkiecie i prowadzenie, które pozwala tańczyć na wiele sposób – od czułego i delikatnego do dynamicznego, a nawet radosnego.
Kizomba nauczy partnera pewności siebie połączonej z opiekuńczością. Dla partnerki to wsłuchanie się w siebie, podążanie za prowadzeniem, oraz możliwość zamknięcia oczu i wsłuchania się w muzykę.
Kizomba to proste kroki, z których można tworzyć niezliczoną ilość kombinacji, oraz niepowtarzalna atmosfera utworów do których tańczymy.
Wyjątkowość Kizomby polega na tym, że wystarczy dobre opanowanie podstaw by poczuć prawdziwą przyjemność z tańca. Doświadczeni tancerze, mogą zmierzyć się z interpretacją muzyki, swobodnie eksperymentować z melodią i rytmem oraz odkrywać uniwersalność zasad interakcji w parze wykorzystując je w innych technikach tanecznych. Niektórzy twierdzą, że Kizomba nie jest szczególnie widowiskową formą tańca – niewątpliwie mają rację 😉 Kizombę tańczymy nastawieni na siłę emocji zamkniętych w parze.
Kizomba w swoich korzeniach ma ukrytą Afrykę, mocny rytm, ziemię, siłę, przekaz, integrację i radość. Upływ czasu i rozwój form tańca, łączące się style, silne wpływy innych kultur, a przede wszystkim wolność wyrazu, której każdy z nas potrzebuje, dały nam taniec jaki znamy obecnie.
Dla jednych Kizomba to elektryzująca muzyka, ruch i przyjemność tańca w parze. Dla innych, delikatna forma aktywności, możliwość sprawdzenie siebie i zdobycia nowych umiejętności. Jeszcze inni widzą w niej okazję do dzielenia się emocjami, doświadczenia czegoś nowego, szansę na poznanie ciekawych ludzi lub wyjście z przyjaciółmi. Na naszych zajęciach staramy się łączyć te wszystkie aspekty.
FB: Ania Pawel Kizomba
Dołącz do nas 🙂

Prowadzący:

Ania Jawor i Paweł Grodniewicz

Poziom:

od podstaw

Wiek:

Dorośli

Wcześniejsze zapisy:

Tak: ania.pawel.kizomba@gmail.com lub 503 862 064

Jak się ubrać:

Wygodny strój sportowy, zmienne obuwie

Terminy