JOGA TWARZY

JOGA TWARZY – Agnieszka Wyszyńska – Paluch
*Regularne zajęcia
 
Zajęcia odbywają się w środy co 2 tygodnie, o godz. 18:00 – 19:00
* OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! (tel.: 502604568)
Pierwsze zajęcia: 10 października
 
UWAGA! PRZYNIEŚCIE ZE SOBĄ LUSTERKA! 🙂
 
 
Joga Twarzy łączy w sobie najbardziej efektywne tradycyjne techniki, dzięki którym w bezpieczny sposób możemy uzyskać doskonałe efekty przeciwzmarszczkowe. To połączenie ćwiczeń twarzy, masażu twarzy, akupresury i relaksacji.
 
Czym wyróżnia się Joga Twarzy?
 Wykonując ćwiczenia pracujemy z trzema warstwami skóry: tkanką podskórną, skórą właściwą oraz naskórkiem, przez co poprawia się krążenie i zwiększa dopływ tlenu do komórek skóry, dzięki czemu stają się one bardziej odżywione.
 Cera będzie oczyszczona z toksyn, zdrowa, z pięknym blaskiem, zwiększy się jej zdolność do absorbcji kremów.
 Wszystkie techniki są zaprojektowane tak, aby stymulować produkcję kolagenu i elastyny w środkowej warstwie skóry, dając gładszą, bardziej elastyczną, jędrniejszą cerę.
 
Jakie są efekty Jogi Twarzy?
 Dzięki ćwiczeniom mięśnie twarzy stają się silniejsze, co zwiększa ich jędrność i napięcie. Dobra kondycja mięśni przekłada się na dobrą kondycję skóry twarzy, która połączona z mięśniami staje się bardziej napięta i sprężystsza. Wszystko to procentuje redukcją bruzd i zmarszczek.
 Poprzez regularny masaż twarzy wzrasta cyrkulacja i przepływ limfy, przez co zalegające w twarzy toksyny zostają usunięte. Dzięki temu pozbywamy się szarego odcienia cery, redukujemy obrzęki oraz cienie pod oczami.
 Akupresura redukuje napięcie, zwiększa cyrkulację i daje zdrowy blask skórze.
 Stosowanie technik odprężania twarzy, pomoże zredukować i zapobiegać tworzeniu się głębokim zmarszczkom i bruzdom, które powstają poprzez stres, marszczenie twarzy, czy różnego rodzaju grymasy. Dzięki technikom odprężenia sprawimy, że nasza twarz zyska bardziej łagodny, młodzieńczy wygląd.
 
Kiedy można stosować techniki Jogi Twarzy?
Jogę Twarzy należy ćwiczyć regularnie tj. 6 razy w tygodniu.
 
Komu dedykowana jest Joga Twarzy?
Joga twarzy przeznaczona jest dla wszystkich. Zarówno dla osób, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia się, czy też osób które mają już głębokie zmarszczki lub bruzdy. Metoda ta jest również doskonałym środkiem zapobiegawczym. Osoby, które nie
zauważyły jeszcze pierwszych zmarszczek, praktykując jogę twarzy mogą opóźnić proces ich pojawienia się nawet o 10 lat.
https://www.facebook.com/jogatwarzywkrakowie
 
http://www.agijoga.pl/
WWW.biomedskin.pl
nr tel: 502 604 568

Prowadzący:

Agnieszka Wyszyńska – Paluch

Poziom:

Open

Dla kogo:

Dorośli

Wcześniejsze zapisy:

Tak

Terminy