Dziecięcy Warsztat Tańca

Dziecięcy Warsztat Tańca to miejsce w którym dzieci od najmłodszych lat mogą w ciekawy i kreatywny sposób poznawać świat tańca. W kilku zróżnicowanych wiekowo, oznaczonych kolorami grupach ćwiczą dziewczynki i chłopcy od 3 roku życia. Uzupełnieniem lekcji tanecznych jest akrobatyka i rozciąganie – ćwiczenia mające wzmocnić i uelastycznić ciało małych tancerek i tancerzy. W ciągu roku szkolnego zajęcia Dziecięcego Warsztatu Tańca prowadzone są w zaprzyjaźnionym studiu Kontakt. Przestrzeń ruchu i tańca. W trakcie wakacji uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności na obozach tanecznych.

DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA
 
Poniedziałek:
Sala Biała
16.30-17.30 czerwona 10+, Agnieszka Tatara
17.30-18.30 zielona 3-5 lat, Agnieszka Tatara
Sala Niebieska
16.30-17.30 różowa 8-10, Ola Zgłobica
17.30-18.30 akrobatyka i rozciąganie, Ola Zgłobica
 
Środa:
Sala Biała
16.30-18.00 warsztatUP! 10 + (nowość, grupa zamknięta), Monika Świeca
Sala Niebieska
16.30-17.30 różowa 8-10 lat, Agnieszka Tatara
 
Czwartek:
Sala Biała
16.30-17.30 niebieska 5-7 lat, Agnieszka Tatara
 
Sobota:
Sala Biała
9.30-10.30 zielona 3-5 lat, Agnieszka Tatara
10.30-11.30 niebieska 5-7 lat, Agnieszka Tatara
11.30-12.30 czerwona 10+, Agnieszka Tatara
 
Sala Niebieska
9.30-10.30 taniec tylko dla chłopców, Monika Tzur/Ola Zgłobica
10.30-11.30 różowa 8-10, Ola Zgłobica/Monika Tzur
11.30-12.30 akrobatyka 5-10 lat, Ola Zgłobica/Monika Tzur
12.30-13.30 akrobatyka 10+, Ola Zgłobica/ Agnieszka Tatara
Różne grupy wiekowe, zajęcia taneczne dla Dziewczynek i Chłopców, rozciąganie i akrobatyka!
 
Pedagożki – Agnieszka Tatara, Monika Tzur, Monika Świeca i Aleksandra Zgłobica – czerpiąc z własnych doświadczeń tanecznych oraz wieloletniej pracy pedagogicznej przygotowują autorskie programy oraz scenariusze i prezentacje tanecznych bajek w których występują wszyscy uczniowie i uczennice Dziecięcego Warsztatu Tańca.
 
FB: https://www.facebook.com/dzieciecywarsztattanca/
​ www.warsztattanca.com.pl

Agnieszka Tatara – kierownik i pedagog w Dziecięcym Warsztacie Tańca

Prowadzi zajęcia w grupach: zielonej, niebieskiej A i B, czerwonej.

Absolwentka teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie i Szkoły Baletowej w Krakowie. Uczestniczka licznych warsztatów tanecznych w kraju i za granicą, a także warsztatów dla młodych menedżerów tańca zorganizowanych w 2014 r. przez Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie. Od wielu lat spełniona w pracy z dziećmi, którym przekazuje pasję, zdobyte umiejętności i wiedzę. Pełna energii i zaangażowania w każdą lekcję, otwarta na taneczne inicjatywy swoich uczennic oraz pilnująca dyscypliny. Pracowała między innymi w JDC International School of Performing Arts, Studiu Teatru, Muzyki i Tańca i Waldorfskiej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krakowie oraz Cricotece – Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora. W 2013 r. rozpoczęła współpracę z Edwardem Reyem i Studiem Kontakt. Przestrzeń Ruchu i Tańca, a od 2014 kieruje Dziecięcym Warsztatem Tańca, który jest jej autorskim pomysłem i propozycją dla wszystkich, którzy szukają niepowtarzalnych zajęć ruchowych stworzonych dla dzieci i przez dzieci. Pracuje także w Krakowskim Centrum Choreograficznym – Nowohuckim Centrum Kultury.

 

Eryka Żmuda – zastępca kierownika, biuro i organizacja bajek. Studentka Tekstów Kultury na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, kocha radio i popkulturę. Z tańcem związana bardziej emocjonalnie, niż praktycznie. W Dziecięcym Warsztacie Tańca zajmuje się organizacją biura, koordynacją bajek tanecznych i pełni rolę wychowawcy na obozach tanecznych.

 

Aleksandra Zgłobica – pedagog w Dziecięcym Warsztacie Tańca

Prowadzi zajęcia w grupach: niebieskiej B, różowej, tańca kreatywnego tylko dla chłopców oraz akrobatyki i rozciągania.

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie.

Po wielu latach trenowania gimnastyki artystycznej zdecydowała się przejść na baletową stronę mocy. Uczestniczyła w wielu warsztatach w kraju i za granicą. Interesuje się psychologią sportową i fizjoterapią. Obecnie zgłębia swoją wiedzę jako technik masażysta, prowadzi wyczynowe treningi dla młodego pokolenia gimnastyki artystycznej oraz lekcje baletu. Aktywnie współpracuje z grupami tworzącymi spektakle łączące taniec i ogień. Ciągle marznie dlatego nawet do kina nosi ze sobą koc.

www.warsztattanca.com.pl​

*UWAGA! Na te zajęcia nie obowiązuje Karta Multi Sport!

Prowadzący:

Agnieszka Tatara, Olga Zgłobica, Monika Tzur, Monika Świeca

Wiek:

Dzieci

Wcześniejsze zapisy:

Tel.: 601519027

Jak się ubrać:

Wygodny strój sportowy, zmienne obuwie

Terminy