4 miesięczny kurs Acro Yogi: Poziom Podstawowy

 

Zapraszamy wszystkich na 4 miesięczny kurs Acro Yogi podczas którego przerobimy 38 technik poziomu podstawowego.
Na każdych zajęciach będziemy przerabiać 2-3 techniki z ich wariacjami, a na końcu kursu będzie można podejść do ich zaliczenia w formie egzaminu kończącego kurs lub przygotować pokaz swoich umiejętności.
Przy okazji każdej techniki będziemy pracować nad elementami wspierającymi takimi jak rozciąganie oraz balanse potrzebne do danego elementu.
 
mała zajawka z kursu:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=952340734934307&id=401075356727517
 
Prowadzenie : Krzysztof Satora oraz osoby wspierające.
Krzysztof Satora – trener personalny, choreograf, tancerz, jeden z pierwszych tancerzy streetowych Krakowa, swoją przygodę z tańcem zaczynał w 1994 roku, przez lata zdobywał doświadczenie w wielu formach w kraju i za granicą, od 2006 roku związany z branżą fitness, specjalizuje się w kontroli ciała. Trener psychomotoryki,akrobatyki tanecznej i partnerskiej, stretchingu oraz kulturystyki, posługuje się 12 formami tanecznymi takimi jak break dance, poping, locking, waveing, dancehall, hip hop, pole dance, akrobatyka taneczna. Od 2008 r opracowuje nowe systemy treningowe powiązane z psychomotoryką i tańcem. Od 2009 związany jest również z teatrami jako choreograf ruchu scenicznego i trener personalny w przygotowaniach do spektakli. Współpracuje z takimi teatrami jak teatr Ludowy i Bagatela w Krakowie,
Jest osobą dla której ruch jest bardzo ważny i dąży do rozwoju personalnego siebie i osób z nim związanych. Od 2014 związany jest również z Acro Yogą, a od 2015 prowadzi zajęcia, Od 2016 prowadzi zajęcia też z Acro Duo.

Trener personalny, choreograf, tancerz Krzysztof Satora

Poziom:

Początkujący

Wiek:

Młodzież, dorośli

Wcześniejsze zapisy:

tak – 4 miesięczny kurs (zapisy: nieznanytancerz@gmail.com)

Jak się ubrać:

Strój przylegający do ciała, najlepiej nie śliski! 🙂

Terminy