HARMONOGRAM DNI OTWARTYCH 6-7 października / WSTĘP WOLNY NA WSZYSTKIE WYDARZENIA!

  •  HARMONOGRAM DNI OTWARTYCH: 
    6 i 7 PAŹDZIERNIKA! – od rana do nocy seria testowa zajęć / WSTĘP WOLNY!
     
    P.S. Głoście wraz z nami wieści o tym zacnym wydarzeniu, bo dobrą nowiną dzielić się należy! 😉
     
    * SOBOTA, 6 PAŹDZIERNIKA:
     
    SALA BIAŁA:
    – 9.30 – 10.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA – Gr. zielona 3-5 lat, Agnieszka Tatara *(OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: 601519027 / warsztat.tanca@gmail.com )
     
    – 10.30 – 11.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA -Gr. niebieska 5-7 lat, Agnieszka Tatara *(OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: 601519027 / warsztat.tanca@gmail.com )
     
    – 11.30 – 12.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA -Gr. czerwona 10+, Agnieszka Tatara *(OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: 601519027 / warsztat.tanca@gmail.com )
     
    -12:30 – 13:30 – AFRO DANCE – Alain Ndasi, Gerard Guyzo
     
    – 14:00 – 15:00 – YOGA DANCE – Olga Baca
     
    – 15:00 – 16:00 – TANIEC BRZUCHA – Sara Damm
     
    – 16:00 – 17:00 – MODERN JAZZ – Katarzyna Nieużyła
     
    – 17:00 – 18:00 – SPOTKANIA Z IMPROWIZACJĄ TEATRALNĄ – Zofia Zoń
     
    – 18:00 – 19:00 – KIZOMBA od podstaw – Ania Jawor, Paweł Grodniewicz
     
    – 19:00 – 20:00 – KIZOMBA gr. średnio zaawansowana – Ania Jawor, Paweł Grodniewicz
     
    – 20:00 – 21:00 – ZOUK – Junior Arto
     
    – 21:00 – 22:00 – UWAGA KONCERT! – CYKLICZNE WIECZORKI Z MUZYKĄ KLASYCZNĄ zapraszają na koncert – niespodziankę! – Wstęp wolny! ( BĘDZIE KLASYCZNIE ALE Z PRZYTUPEM I POD NÓŻKĘ!) – można siedzieć, można leżeć, można tańczyć… Wszystko można! Przybywajcie. 🙂
    – 22:00 – 1:00 – ZOUK PARTY – Junior Arto
     
     
    SALA NIEBIESKA:
    – 9.30 – 10.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA -Taniec tylko dla Chłopców, Monika Tzur/Ola Zgłobica *(OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: 601519027 / warsztat.tanca@gmail.com )
     
    – 10.30 – 11.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA -Gr. różowa 8-10, Ola Zgłobica/Monika Tzur *(OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: 601519027 / warsztat.tanca@gmail.com )
     
    – 11.30 – 12.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA -Akrobatyka 5-10 lat, Ola Zgłobica/Monika Tzur*(OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: 601519027 / warsztat.tanca@gmail.com )
     
    – 12.30 – 13.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA -Akrobatyka 10+, Ola Zgłobica/ Agnieszka Tatara *(OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: 601519027 / warsztat.tanca@gmail.com )
    – 13:30 – 14:30 – CHÓR DZIECI – Wassim Ibrahim
     
    – 15:00 – 16:00 – KABARET „WTYCZKA” W KONTAKCIE – Władysław Skwirut
    – 22:00 – 1:00 – KIZOMBA PARTY – Kamil Figiela
     
     
    * NIEDZIELA, 7 PAŹDZIERNIKA
     
    SALA NAROŻNA:
    – 11:00 – 12:00 – JOGA TWARZY – Agnieszka Wyszyńska
     
    SALA BIAŁA:
    – 12:00 – 13:00 – TRENING NATURALNY / KALISTENIKA – Jan Dudek
     
    – 13:00 – 14:00 – SPOTKANIA Z MASAŻEM – Rafał Kałuzieński
     
    – 14:00 – 15:00 – ACRO YOGA – Krzysztof Satora
     
    – 15:00 – 16:00 – AKTYWNY STRETCHING Z ELEMENTAMI PSYCHOMOTORYKI – Krzysztof Satora
     
    – 16:00 – 17:00 – ACRO YOGA z Acro Tribe
     
    – 17:00 – 18:00 – KONTAKT IMPROWIZACJA I PARTNERING – Edward Rey
     
    – 18:00 – 19:00 – TANGO – Edward Rey
     
    – 19:00 – 20:00 – Oh My Body… – Monika Kiwak / UWAGA!!! ZAJĘCIA ODWOŁANE, MONIKA CHORA! 🙁 
     
    – 20:00 – 21:00 – VINYASA, YOGA DYNAMICZNA – Alicja Poloczek
     
    – 21:00 – 2:00 – PANTA REI – Impreza taneczna z muzyką świata – Edward Rey (Muzyka Świata – wszystkie taneczne chwyty dozwolone)
     
    SALA NIEBIESKA:
     
    – 15:00 – 16:00 – FREESTYLER KIDS (dzieci 7-12 lat) – Tatiana Buniak
     
    – 17:00 – 18:00 – TEORIA MUZYCZNA – Wassim Ibrahim (objaśnienie funkcjonowania zajęć)
     
    – 18:00 – 19:00 – CHÓR – Wassim Ibrahim
     
    – 19:30 – 20:30 – HARMONIA GŁOSU I CIAŁA – Aleksandra Zawłocka
     
    – 20:30 – 21:30 – FORRO – Junior Arto
     
    – 21:30 – 2:00 – PANTA REI – Impreza taneczna z muzyką świata – Junior Arto (Forro / Zouk)
     
     
    *****
    UWAGA! Dodatek specjalny do naszych DNI OTWARTYCH.
    Zapraszamy Was na pokazową lekcję:
     
    * ACRO YOGI z Tomkiem Pacanem w środę 10.10, o godzinie 19:00.
     
    oraz pokazowe lekcje JOGI DLA WYGODY poprowadzone przez Agatkę Mrowińską:
     
    * JOGA DLA WYGODY – VINYASA, czwartek 11.10 o godz. 8:15
     
    *JOGA DLA WYGODY – PRANAJAMA I KONCENTRACJA, czwartek 11.10 o godz. 9:45
    *****
     
    To co, jesteśmy umówieni? 🙂 –
    – 6 i 7 października w Kontakcie!
    Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page