POKAZ MASAŻU LOMI LOMI NUI – 24 marca, godz. 19:00 – 21:30

POKAZ MASAŻU LOMI LOMI NUI – 24 marca, godz.  19:00 – 21:30
Zapraszam wszystkich, których ciekawi jak może wyglądać masaż hawajski lomi lomi nui. W dawnych czasach był to rytuał dla ważnych osobistości, który odbywał się w świątyniach. Dziś czerpiemy z tych inspiracji, tworząc atmosferę, która znacznie różni się od klasycznych zabiegów masażu. To będzie doskonała okazja, aby móc się skupić na wrażeniach wzrokowych tej pięknej sztuki, poczuć jej działanie, dowiedzieć się czegoś więcej o hawajskim podejściu do ciała i ducha, a także zadać nurtujące pytania.
 
W programie:
– pokaz masażu lomi lomi nui
– wykład czym jest masaż lomi lomi nui i dlaczego warto z niego korzystać
 
Bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące tej metody pracy z ciałem.
 
Osoby, które będą uczestniczyć w pokazie, będą miały okazję wylosować cenne nagrody! m.in. bezpłatny udział w warsztacie lomi intro 🙂
Dla Uczestników spotkania zniżka 10% na planowane w 2018 kursy.
 
Na wersję pokazu mini zapraszam już teraz:
https://www.youtube.com/watch?v=anCzx5YASxE
 
Jesli chcesz się dowiedzieć więcej zarezerwuj miejsce na pokazie: https://goo.gl/forms/O1uk3l6LFhLWrjac2
 
Udział w tym wydarzeniu jest BEZPŁATNY. Natomiast jeśli po pokazie poczujesz wdzięczność i będziesz chciał/a ją w jakiś sposób zmaterializować 😉 na sali będzie skarbonka, w której można będzie dobrowolnie ulokować dowolną kwotę. Pomoże ona w pokryciu kosztów wynajęcia sali oraz organizacji wydarzenia.
 
Pokaz poprowadzi: Marta Maja Gierczyńska
 
Masaż lomi lomi nui poznałam w 2006 roku. To była miłość od pierwszego dotyku i spotkanie, które było punktem zwrotnym w moim życiu. Moimi pierwszymi Nauczycielami są Danusia i Jurek Adamczykowie. Prowadzony przez nich kurs KINO MANA I i II ukończyłam w 2007 roku. Swoje umiejętności rozwijałam na wielu warsztatach prowadzonych przez Susan Pa’iniu Floyd. Od lutego 2014 jestem certyfikowanym nauczycielem ALOHA INTERNATIONAL. Kursy Lomi Lomi Nui i Świadomej Pracy z Ciałem prowadzę z wielką pasją od początku 2013. Moje doświadczenie w prowadzeniu grup związanych z różnymi formami ruchu (teatr ruchu, zajęcia taneczne, fitness, taniec intuicyjny) sięga 2000 roku.
 
KONTAKT:
 
Marta 501 052 628
mgierczynska@gmail.com