Kochane Dziewczyny! :) Następna Joga Twarzy 8 lutego! Zapraszamy ciepło! P.S. Mamy słynną Nauczycielkę. – Nasza Agunia udzieliła wywiadu w Dzień Dobry TVN. – Szczegóły w wydarzeniu! Sprawdźcie koniecznie i przybywajcie! :)

JOGA TWARZY – Agnieszka Wyszyńska
 
Uwaga! Jednorazowa zmiana terminu. – Tym razem zajęcia odbędą się w czwartek, 8 lutego o godz. 18:00 🙂
P.S. Mamy słynną Nauczycielkę. – Nasza Agunia udzieliła wywiadu w Dzień Dobry TVN. – Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku! Sprawdźcie koniecznie i przybywajcie! 🙂
*Normalnie zajęcia odbywają się w co 2 tygodnie, godz. 19:15 – 20:15
 
 
Joga Twarzy łączy w sobie najbardziej efektywne tradycyjne techniki, dzięki którym w bezpieczny sposób możemy uzyskać doskonałe efekty przeciwzmarszczkowe. To połączenie ćwiczeń twarzy, masażu twarzy, akupresury i relaksacji.
 
Czym wyróżnia się Joga Twarzy?
 Wykonując ćwiczenia pracujemy z trzema warstwami skóry: tkanką podskórną, skórą właściwą oraz naskórkiem, przez co poprawia się krążenie i zwiększa dopływ tlenu do komórek skóry, dzięki czemu stają się one bardziej odżywione.
 Cera będzie oczyszczona z toksyn, zdrowa, z pięknym blaskiem, zwiększy się jej zdolność do absorbcji kremów.
 Wszystkie techniki są zaprojektowane tak, aby stymulować produkcję kolagenu i elastyny w środkowej warstwie skóry, dając gładszą, bardziej elastyczną, jędrniejszą cerę.
 
Jakie są efekty Jogi Twarzy?
 Dzięki ćwiczeniom mięśnie twarzy stają się silniejsze, co zwiększa ich jędrność i napięcie. Dobra kondycja mięśni przekłada się na dobrą kondycję skóry twarzy, która połączona z mięśniami staje się bardziej napięta i sprężystsza. Wszystko to procentuje redukcją bruzd i zmarszczek.
 Poprzez regularny masaż twarzy wzrasta cyrkulacja i przepływ limfy, przez co zalegające w twarzy toksyny zostają usunięte. Dzięki temu pozbywamy się szarego odcienia cery, redukujemy obrzęki oraz cienie pod oczami.
 Akupresura redukuje napięcie, zwiększa cyrkulację i daje zdrowy blask skórze.
 Stosowanie technik odprężania twarzy, pomoże zredukować i zapobiegać tworzeniu się głębokim zmarszczkom i bruzdom, które powstają poprzez stres, marszczenie twarzy, czy różnego rodzaju grymasy. Dzięki technikom odprężenia sprawimy, że nasza twarz zyska bardziej łagodny, młodzieńczy wygląd.
 
Kiedy można stosować techniki Jogi Twarzy?
Jogę Twarzy należy ćwiczyć regularnie tj. 6 razy w tygodniu.
 
Komu dedykowana jest Joga Twarzy?
Joga twarzy przeznaczona jest dla wszystkich. Zarówno dla osób, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia się, czy też osób które mają już głębokie zmarszczki lub bruzdy. Metoda ta jest również doskonałym środkiem zapobiegawczym. Osoby, które nie
zauważyły jeszcze pierwszych zmarszczek, praktykując jogę twarzy mogą opóźnić proces ich pojawienia się nawet o 10 lat.
 
O prowadzącej:
Agnieszka Wyszyńska – Paluch – jestem certyfikowaną instruktorką oraz trenerką szkoły Danielle Collins Face Yoga Method. Jako jedyna w Polsce prowadzę kursy na Instruktorów jogi twarzy. Dla
mnie sama metoda wykracza poza zdrowie i młodzieńczy wygląd cery. Joga Twarzy to naturalna droga do tego, aby wyglądać i czuć się młodziej. Prywatnie jestem studentką trzeciego roku Naturoterapii w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości
w Chorzowie, która jako jedyna w Polsce uruchomiła taki kierunek. Studiuję również tajniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w zakresie związku pomiędzy zmarszczkami i chorobami skóry a stanem naszego zdrowia, promuję nurt healthy aging, prowadzę warsztaty o tematyce dotyczącej naturalnych metod pielęgnacji cery, uczę masażu twarzy przy wykorzystaniu baniek kosmetycznych oraz wykonuję zabiegi akupunktury kosmetycznej. Dla swoich klientek robię dedykowane potrzebom ich cery kosmetyki, na bazie naturalnych składników. W tym roku rozpoczęłam współpracę z Gabinetem odnowy komórkowej i naturalnej regeneracji skóry
BioMedSkin. Współpracuję okazjonalnie z Festiwalem dla kobiet PROGRESSteron, stowarzyszeniem Babki z Nowej Huty oraz innymi organizacjami zrzeszającymi kobiety.
Więcej o mnie i o tym czym się zajmuję na:
 
www.agijoga.pl
www.biomedskin.pl
https://www.facebook.com/jogatwarzywkrakowie
 
Filmik:
https://mail.google.com/mail/u/0/#search/agnieszka+wyszyńska+paluch/15e22caee12c2703?projector=1