HARMONOGRAM 2017 /2018

 Kliknij! w okienko żółte:   SALA BIAŁA

 Kliknij! w okienko niebieskie:  SALA NIEBIESKA

Harmonogram SALI Z ANTRESLOKĄ oraz „Harmonogram w pigułce” – poniżej głównego harmonogramu!

pon wt śr czw pt sob nie
800 -
815
815 - 930 Joga dla wygody: Vinyasa Agata Mrowińska
830
845
900
915
930
930 - 1030 Dziecięcy Warsztat Tańca: 3-5 lat Agnieszka Tatara
945
945 - 1045 Joga Dla Wygody – Pranajama i koncentracja Agata Mrowińska
1000
1000 - 1100 Stretching Flow. Budzik środowy w Kontakcie Alicja Miszczor
1015
1030
1030 - 1130 Dziecięcy Warsztat Tańca: 7-12 lat Agnieszka Tatara
1045
1100
1100 - 1200 Zajęcia dla kobiet w ciąży* Magda Dymarczyk-Szary
1100 - 1200 Zajęcia dla kobiet w ciąży* Magda Dymarczyk-Szary
1115
1130
1130 - 1230 Dziecięcy Warsztat Tańca: 4-6 lat Agnieszka Tatara
1145
1200
1200 - 1300 Zajęcia dla kobiet w ciąży* Magda Dymarczyk-Szary
1215
1230
1230 - 1330 Afro Dance Alain Ndasi i Gerard Guyzo
1245
1300
1315
1330
1345 - 1615
1630
1630 - 1730 Dziecięcy Warsztat Tańca: 3-5 lat Agnieszka Tatara
1630 - 1730 Dziecięcy Warsztat Tańca: 7-12 lat Agnieszka Tatara
1645
1700
1700 - 1815 Joga dla wygody: Vinyasa Agata Mrowińska
1700 - 1800 Dziecięcy Warsztat Tańca: 4-7 lat Agnieszka Tatara i Monika Maciejko
1700 - 1800 Brazilian Style Murilo Marrom
1715
1730
1730 - 1830 Contemporary/ modern jazz „MF” TECHNIKA (średniozaaw.) *grupa zamknięta Monika Foster
1730 - 1800 Dziecięcy Warsztat Tańca – akrobatyka i rozciąganie Ola Zgłobica
1745
1800
1800 - 1930 Świadomość ciała w oparciu o metodę BMC Iwona Olszowska
1800 - 1915 Teatr Tańca (improwizacja) Alicja Miszczor
1800 - 1900 Kontakt Improwizacja i improwizacja taneczna w parze Edward Rey
1815
1815 - 1915 Latino Lady Styling Mili Morena
1830
1830 - 1930 Contemporary /modern jazz „MF” CHOREO / TECHNIKA (średniozaaw.) *gr. zamknięta Monika Foster
1845
1900
1915
1915 - 2030 Contact Improvisation Edward Rey
1915 - 2030 Afro Dance Alain Ndasi i Gerard Guyzo
1930
1930 - 2100 Taniec Współczesny – styczeń gr open / luty – zamykamy grupę Monika Kiwak
1930 - 2030 Afro Dance Alain Ndasi i Gerard Guyzo
1930 - 2030 Forró Junior Arto i Renata Liszka
1945
2000
2000 - 2100 FORRÓ lady styling Renata Liszka
2015
2030
2030 - 2145 Tango (od podstaw) Edward Rey
2030 - 2130 Tango (open) Edward Rey
2030 - 2145 Modern Jazz – styczeń gr open / w lutym zamykamy! Katarzyna Nieużyła
2030 - 2145 Zouk gr. średniozaaw. Junior Arto
2045
2100
2100 - 2200 Brazilian Style Murilo Marrom
2100 - 2345 PANTA REI – Impreza Taneczna z Muzyką Świata (do godz. 1.00) Edward Rey
2115
2130
2130 - 2330 Otwarta Praktyka Taneczna Edward Rey
2145
2145 - 2330 Praktis Zouka (co 2 tygodnie) Junior Arto
2200
2215
2230
2245
2300
2315
2330
2345
pon wt śr czw pt sob nie
800 - 915
930
930 - 1030 Dziecięcy Warsztat Tańca – Taniec Kreatywny dla Chłopców* Start: 2.09 Monika Maciejko i Ola Zgłobica
945
1000
1000 - 1130 Pracownia Pieśni i Głosu Aleksandra Zawłocka
1015
1030
1030 - 1130 Dziecięcy Warsztat Tańca: 5-7 lat Ola Zgłobica
1045
1100
1115
1130
1130 - 1230 Dziecięcy Warsztat Tańca – akrobatyka i rozciąganie Ola Zgłobica
1145
1200
1215
1230
1245 - 1545
1600
1600 - 1700 Freestyler Kids Tatiana Buniak
1615
1630
1630 - 1730 Dziecięcy Warsztat Tańca: 6-9 lat Monika Kiwak
1630 - 1730 Dziecięcy Warsztat Tańca: 6-9 lat Ola Zgłobica
1645
1700
1700 - 1815 Vinyasa- czyli joga kocha ruch Alicja Poloczek
1715
1715 - 1830 Spotkania z Improwizacją Teatralą – grupa zamknięta! Zofia Zoń
1730
1730 - 1830 Dziecięcy Warsztat Tańca: 7-12 lat Monika Kiwak
1730 - 1900 Chór Wassim Ibrahim
1745
1800
1800 - 1915 Afro-House Alain Ndasi i Gerard Guyzo
1800 - 1900 Kalistenika Jan Dudek
1815
1815 - 1930 Pracownia Pieśni i Głosu Aleksandra Zawłocka
1830
1830 - 1945 Chór Wassim Ibrahim
1830 - 1945 AcroYoga basic – z Krzyśkiem Krzysztof Satora
1845
1900
1900 - 2030 AcroYoga z Tomkiem Tomasz Pacan
1900 - 2030 Hatha Yoga Alicja Poloczek
1915
1915 - 2030 Feldenkrais Paweł Wójtowicz
1930
1930 - 2030 Kizomba grupa „od podstaw” intensywny kurs trzymiesięczny / start: 26.01 Ania Jawor i Paweł Grodniewicz
1945
1945 - 2100 Forró Junior Arto i Renata Liszka
1945 - 2100 Aktywny stretching z elementami psychomotoryki Krzysztof Satora
2000
2015
2030
2030 - 2145 Lindy Hop Ania Sitko i Łukasz Bińczycki
2030 - 2145 Zouk Junior Arto
2045
2045 - 2145 Kizomba grupa średniozaaw. (zajęcia OPEN) Ania Jawor i Paweł Grodniewicz
2100
2100 - 2215 Salsa New York (średniozaaw.) JUST MAMBO TEAM
2100 - 2215 TANIEC BRZUCHA Sara Damm
2100 - 2345 PANTA REI – Impreza Taneczna z Muzyką Świata (do godz. 1.00) Junior Arto
2115
2130
2145
2145 - 2330 Praktyka Zouka sala niebieska / Jam AcroYogi (20.30 sala narożna) Junior Arto
2145 - 2330 Praktis Kizomby (co 2 tygodnie) Kamil Figiela, Wojtek Kajpus
2200
2215
2230
2245
2300
2315
2330
2345
Generuj obrazek

* SALA Z ANTRESOLKĄ:

PONIEDZIAŁEK:

– 17:00 – 18:30 – CHÓR gr B (open) – Wassim Ibrahim

– 18.30 – 20.30 – SPOTKANIA Z MASAŻEM DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NIE TYLKO – Rafał Kałuzieński / zapisy mailowe (rafal.kaluzienski@gmail.com) * Uwaga! Na te zajęcia NIE obowiązuje karta Multi Sport!

WTOREK:

– 18.00 – 19.15 – PRACOWNIA PIEŚNI I GŁOSU – Aleksandra Zawłocka (start: 3.10)
– 20.30 – 22.30 – GITARA – Junior Arto / NOWOŚĆ! 🙂 (Start: 19.09)

ŚRODA:

– 16.30 – 17.30 – SOLFEŻ – Wassim Ibrahim (Start: 6.09)

– 18:00 – 19:00 – LABORATORIUM PIOSENKI AKTORSKIEJ – Władysław Skwirut (Start: 5.10)

– 19.15 – 20.15 – JOGA TWARZY (co 2 tygodnie) – Agnieszka Wyszyńska – Paluch (Start: 5.10)

CZWARTEK:

– 19:45 – 21:00 – CHÓR gr. B (open) – Wassim Ibrahim 

~~ ~~ ~~ ~~

HARMONOGRAM W PIGUŁCE:

* PONIEDZIAŁEK

sala biała:

– 11.00 – 12.00 – ZAJĘCIA DLA KOBIET W CIĄŻY – Magda Dymarczyk – Szary
– 16.30 -17.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA –
grupa zielona, 3-5 lat, Agnieszka Tatara
– 17.30 – 18.30 – CONTEMPORARY, MODERN JAZZ (technika) / GRUPA ZAMKNIĘTA, obowiązują zapisy- Monika Foster
– 18.30 – 19.30 – CONTEMPORARY, MODERN JAZZ (choreo) / GRUPA ZAMKNIĘTA, obowiązują zapisy – Monika Foster
– 19.30 – 21.00 – TANIEC WSPÓŁCZESNY – Monika Kiwak
– 21.00 – 22.00 – BRAZILIAN STYLE – Murilo Marrom

sala niebieska:

– 16.30 – 17.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA –
grupa różowa, 6-9 lat, Monika Kiwak
– 17.30 – 18.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA –
grupa czerwona, 7-12 lat, Monika Kiwak
– 18.30 – 19.45 – CHÓR gr A (zamknięta) – Wassim Ibrahim
– 19.45 – 21.00 – FORRO – Junior Arto
– 21.00 – 22.00 – SALSA NEW YORK – Just Mambo Team

sala z antresolką:

– 17:00 – 18:30 – CHÓR gr B (open) – wassim Ibrahim

– 18.30 – 20.00 – SPOTKANIA Z MASAŻEM DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NIE TYLKO – Rafał Kałuzieński / obowiązują zapisy mailowe (rafal.kaluzienski@gmail.com) * Uwaga! Na te zajęcia NIE obowiązuje karta Multi Sport!

* WTOREK

sala biała

– 17.00 – 18.15 – JOGA DLA WYGODY – VINYASA – Agata Mrowińska
– 18.15 – 19.15 – LATINO LADY STYLING – Mili Morena
– 19.15 – 20.30 – KONTAKT IMPROWIZACJA – Iwona Olszowska, Edward Rey, Paweł Konior
– 20.30 – 22.00 – TANGO od podstaw – Edward Rey

sala niebieska
– 18.00 – 19.15 – AFRO HOUSE – Alain Ndasi / Gerard Guzyo
– 19.15 – 20.30 – FELDENKRAIS – Paweł Wójtowicz
– 20.30 – 22.00 – LINDY HOP – Ania Sitko / Łukasz Bińczycki

sala z antresolką:

– 18.00 – 19.15 – PRACOWNIA PIEŚNI I GŁOSU – Aleksandra Zawłocka
– 20.30 – 22:30 – GITARA – Junior Arto (zajęcia prowadzone pół na pół w języku polskim i angielskim) / NOWOŚĆ! 🙂

* ŚRODA

sala biała

– 10:00 – 11:00 – STRETCHING FLOW. BUDZIK ŚRODOWY w Kontakcie – Alicja Miszczor

– 12.00 – 13.00 – ZAJĘCIA DLA KOBIET W CIĄŻY – Magda Dymarczyk – Szary

– 16.30 – 17.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA –
grupa czerwona, 7-12 lat – Agnieszka Tatara
– 17.30 – 18.15 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA –
akrobatyka i rozciąganie, Ola Zgłobica
– 18.00 – 19.30 – ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA W OPARCIU O METODĘ BMC – Iwona Olszowska
– 19.30 – 20.30 – AFRO DANCE – Alain Ndasi / Gerard Guyzo
– 20.30 – 21.30 – TANGO (open) – Edward Rey
– 21.30 – 23.30 – OTWARTA PRAKTYKA TANECZNA – Edward Rey

sala niebieska

– 10.00 – 11.30 – PRACOWNIA PIEŚNI I GŁOSU – Aleksandra Zawłocka
– 16.30 – 17.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA –
grupa różowa, 6-9 lat, Ola Zgłobica
– 17.30 – 19.00 – CHÓR gr A (zamknięta) – Wassim Ibrahim
– 19.00 – 20.30 – ACRO YOGA początkująca – Tomasz Pacan
– 20.30 – 21.45 – ZOUK (gr. początkująca) – Junior Arto
– 21.45 – 23.30 – PRAKTYKA ZOUKA – Junior Arto

sala z antresolką

– 16.30 – 17.30 – SOLFEŻ (open)- Wassim Ibrahim

– 18:00 – 19:00 – LABORATORIUM PIOSENKI AKTORSKIEJ – Władysław Skwirut

– 19.15 – 20.15 – JOGA TWARZY (co 2 tygodnie) – Agnieszka Wyszyńska – Paluch (Start: 5.10)

* CZWARTEK

sala biała

– 8.00 – 9.30 – JOGA DLA WYGODY – VINYASA – Agata Mrowińska
– 9. 45 – 10.45 – JOGA DLA WYGODY- PRANAJAMA i koncentracja – Agata Mrowińska / NOWOŚĆ! 🙂
– 17.00 – 18.00 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA –
taniec kreatywny tylko dla chłopców, 4-7 lat, Monika Maciejko
– 18.00 – 19.15 – TEATR TAŃCA (improwizacja) – Alicja Miszczor
– 19.15 – 20.30 – AFRO DANCE – Alain Ndasi / Gerard Guyzo
– 20.30 – 21.45 – MODER JAZZ – Katarzyna Nieużyła

sala niebieska

– 16.15 – 17.15 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA –
grupa niebieska A/B, 4-7 lat, Agnieszka Tatara
– 17.15 – 18.30 – IMPROWIZACJA AKTORSKA – Zofia Zoń
– 18.30 – 19.45 – ACRO YOGA BASIC – Krzysztof Satora
– 19.45 – 21.00 – AKTYWNY STRETCHING z elementami psychomotoryki – Krzysztof Satora
– 21.00 – 22.15 – TANIEC BRZUCHA – Sara Damm / NOWOŚĆ! 🙂

sala z antresolką
– 19.45 – 21:00 – CHÓR gr B (open) – Wassim Ibrahim

* PIĄTEK

sala biała

– 11.00 – 12.00 – ZAJĘCIA DLA KOBIET W CIĄŻY – Magda Dymarczyk – Szary
– 17.00 – 18.00 – BRAZILIAN STYLE – Murilo Marrom
– 18.00 – 19.15 – KONTAKT IMPROWIZACJA I IMPROWIZACJA TANECZNA W PARACH – Edward Rey
– 19.15 – 20.30 – FORRO (średniozaaw.) – Junior Arto
– 20.30 – 21.45 – ZOUK (średniozaaw.) – Junior Arto
– 21.45 – 23.30 – PRAKTIS ZOUKA (co 2 tygodnie) – Junior Arto

sala niebieska

– 17.00 – 18.15 – VINYASA joga dynamiczna – Alicja Poloczek / NOWOŚĆ! 🙂
– 18.15 – 19.30 – PRACOWNIA PIEŚNI I GŁOSU – Aleksandra Zawłocka
– 19.30 – 20.30 – KIZOMBA grupa od podstaw (intensywny kurs trzymiesięczny) – Anna Jawor / Paweł Grodniewicz
– 20.45 – 21.45 – KIZOMBA grupa średniozaaw. (zajęcia OPEN) – Anna Jawor / Paweł Grodniewicz
– 21.45 – 23.30 – PRAKTIS KIZOMBY – Kamil Figiela / Wojciech Kajpus

* SOBOTA

sala biała

– 9.30 – 10.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA –
grupa zielona, 3-5 lat, Agnieszka Tatara
– 10.30 – 11.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA –
grupa czerwona, 7-12 lat, Agnieszka Tatara
– 11.30 – 12.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA –
grupa niebieska A, 4-6 lat, Agnieszka Tatara
– 12.30 – 13.30 – AFRO DANCE – Alaina Ndasi / Gerard Guyzo

sala niebieska

– 9:30 – 10:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA: TANIEC KREATYWNY TYLKO DLA CHŁOPCÓW – Ola Zgłobica

– 10.30 – 11.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA –
grupa niebieska B, 5-7 lat, Ola Zgłobica

– 11.30 – 12.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA –
akrobatyka i rozciąganie, Ola Zgłobica

* NIEDZIELA

sala biała

– 20.00 – 21.00 – FORRO technika dla kobiet – Renia Liszka / NOWOŚĆ! 🙂
– 21.00 – 01.00 – PANTA REI – impreza taneczna z muzyką świata – Edward Rey

sala niebieska

– 18.00 – 19:00 – KALISTENIKA – Jan Dudek

– 19.00 – 20.30 – HATHA YOGA – Alicja Poloczek
– 21.00 – 01.00 – PANTA REI impreza taneczna z muzyką świata / Forro, Zouk / – Junior Arto

 

SPOTKAJMY SIĘ W KONTAKCIE! 🙂