HARMONOGRAM na nowy Kontaktowy sezon 2018/19

  • UWAGA! NOWY KONTAKTOWY SEZON UWAŻAMY ZA OTWARTY! 🙂
    Witajcie Przyjaciele! – Nie możemy się już Was doczekać! 🙂
     
    Poniżej umieszczamy harmonogram oraz daty rozpoczęcia poszczególnych zajęć! Bądźcie czujni – nie wszystkie zajęcia startują od razu…
    To już dzisiaj… Ależ się cieszymy! Ach! <3 <3 <3

    HARMONOGRAM 2018/19

     * na te zajęcia nie obowiązuje karta MS 
    * na te zajęcia nie obowiązuje cennik kontaktowy

    * PONIEDZIAŁEK

    s a l a  b i a ł a:
    – 11.00 – 12.00 – ZAJĘCIA DLA KOBIET W CIĄŻY – Magda Dymarczyk – Szary / **/ start: 10.09
    – 16.30 – 17.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa czerwona 10+, Agnieszka Tatara /**/ start: 8.09
    – 17.30 – 18.30 DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa zielona 3-5 lat, Agnieszka Tatara  /**/ start: 8.09
    – 18:30 – 19:30 – SAMBA DE GAFIEIRA – Sandra Ruthes, Guilherme Rolim / NOWOŚĆ! Start: 22.10
    – 19.30 – 21.00 – TANIEC WSPÓŁCZESNY – Monika Kiwak – 18.00 – 19:00 /**/ (zmiana cennika: Nie obowiązuje karta Multi Sport i OK System. Za zajęcia płacić się będzie z góry, za cały miesiąc, niezależnie od tego czy ktoś był na wszystkich zajęciach czy nie. -Za październik oraz listopad 120 zł. Za grudzień 90 zł. 29.10 zajęcia są odwołane.) / start: od października
    – 21.00 – 22.00 – BRAZILIAN STYLE – Murilo Marrom / start: 10.09
    s a l a  n i e b i e s k a:
    – 16.30-17.30 DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa różowa 8-10, Ola Zgłobica /**/ start: 8.09
    – 17.30-18.30 DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA akrobatyka i rozciąganie, Ola Zgłobica /**/ start: 8.09
    – 18.30 – 19.45 – CHÓR gr A (zamknięta) – Wassim Ibrahim / * / start: 10.09
    – 19.45 – 21.00 – FORRO – Junior Arto / Renia Liszka / start: 14.09
    – 21.00 – 22.00 – SALSA NEW YORK – Just Mambo Team / start: od października
    s a l a  z  a n t r e s o l k ą:
    – 17:00 – 18:30 – CHÓR gr B (open) – Wassim Ibrahim / * / start: 10.09
    – 18.30 – 20.00 – SPOTKANIA Z MASAŻEM – Rafał Kałuzieński / obowiązują zapisy mailowe (rafal.kaluzienski@gmail.com) / * / start: 1.10
     ~~
    * WTOREK
    s a l a  b i a ł a:
    – 17:00 – 18:15 – ACRO YOGA gr średniozaawansowana (kurs) – Tomasz Pacan / start: 9.10
    – 18.15 – 19.15 – LATINO LADY STYLING – Mili Morena / start: 11.09
    – 19.15 – 20.30 – KONTAKT IMPROWIZACJA – Edward Rey / start: 18.09
    – 20.30 – 21.45 – TANGO od podstaw – Edward Rey / start: 18.09
    s a l a  n i e b i e s k a: 
    – 10:00 – 11:15 – GOOD MORNING YOGA – Olga Baca / (OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: +48 600 722 327!!!) / start: od października
    – 17:00 – 18:00 – TRENING NATURALNY – Jan Dudek / start: 18.09
    – 18.00 – 19.15 – AFRO HOUSE – Alain Ndasi, Gerard Guzyo / start: 9.10
    – 19.15 – 20.30 – HARMONIA CIAŁA I GŁOSU – Aleksandra Zawłocka / start: 2.10
    – 20:30 – 22:00 – ACRO YOGA z AcroTribe gr. średniozaawansowana – Weronika Tyrpa, Basia Psiuk, Renia Pałka / start: 11.09 
    s a l a  z  a n t r e s o l k ą:
    – 20:00 – 21:30 – ZAJĘCIA Z TEORII MUZYCZNEJ – Wassim Ibrahim / NOWOŚĆ! /*/ start: 2.10
     ~~
    * ŚRODA
    s a l a  b i a ł a:
    – 12.00 – 13.00 – ZAJĘCIA DLA KOBIET W CIĄŻY – Magda Dymarczyk – Szary / **/ start: 10.09
    – 16.30-18.00 DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA warsztat UP! 10 + (nowość, grupa zamknięta), Monika Świeca /**/ start: 8.09
    – 18.00 – 19.30 – ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA W OPARCIU O METODĘ BMC – Iwona Olszowska / start: 12.09
    – 19.30 – 20.30 – AFRO DANCE – Alain Ndasi, Gerard Guyzo / start: 10.10
    – 20.30 – 21.30 – TANGO (open) – Edward Rey / start: od 19.09
    – 21.30 – 23.30 – OTWARTA PRAKTYKA TANECZNA – Edward Rey (wstęp: 5 zł) / start: 19.09
    s a l a  n i e b i e s k a:
    – 10.00 – 11.30 – HARMONIA CIAŁA I GŁOSU – Aleksandra Zawłocka / start: od października
    – 16.30-17.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa różowa 8-10 lat, Agnieszka Tatara /**/ start: 8.09
    – 17.30 – 19.00 – CHÓR gr A (zamknięta) – Wassim Ibrahim / */ start: 10.09
    – 19.00 – 20.30 – ACRO YOGA gr. początkująca – Tomasz Pacan / start: 12.09
    – 20.30 – 21.45 – ZOUK (gr. początkująca) – Junior Arto / start: 12.09
    – 21.45 – 23.30 – PRAKTYKA ZOUKA – Junior Arto (wstęp: 5 zł) / start:12.09
    s a l a  z  a n t r e s o l k ą:
    – 16.30 – 17.30 – SOLFEŻ (open) – Wassim Ibrahim */ start: 12.09
    – 18.00 – 19:00 – JOGA TWARZY (co 2 tygodnie) – Agnieszka Wyszyńska – Paluch/**/ start: 10.10
    – 19:00 – 20:30 – KABARET „WTYCZKA” – Władysław Skwirut  / start: 12.09
     ~~
    * CZWARTEK
    s a l a  b i a ł a:
    – 8.15 – 9.30 – JOGA DLA WYGODY – VINYASA – Agata Mrowińska / start: 13.09
    – 9. 45 – 10.45 – JOGA DLA WYGODY- PRANAJAMA i koncentracja – Agata Mrowińska / start:13.09
    – 16.30-17.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa niebieska 5-7 lat, Agnieszka Tatara /**/ start: 8.09
    – 19.15 – 20.30 – AFRO DANCE – Alain Ndasi / Gerard Guyzo / start: 10.10
    – 20.30 – 21.45 – MODERN JAZZ – Katarzyna Nieużyła / start: 27.10
    s a l a  n i e b i e s k a:
    – 16:00 – 17:00 – FREESTYLER KIDS (7-12 lat) – Tatiana Bunyak / zajęcia ruszą, gdy zbierze się grupa, zapisy: bunyaktatyana@gmail.com/ tel. 796465583 – zapisy do 30.09
    – 17.15 – 18.30 – IMPROWIZACJA AKTORSKA – Zofia Zoń / *start: 13.09 
    – 18.30 – 19.45 – ACRO YOGA- Krzysztof Satora / start: 27.09
    – 19.45 – 21.00 – AKTYWNY STRETCHING z elementami psychomotoryki – Krzysztof Satora / start: 13.09
    – 21.00 – 22.15 – TANIEC BRZUCHA – Sara Damm / start: 13.09
    s a l a  z  a n t r e s o l k ą:
    – 19.45 – 21:00 – CHÓR gr B (open) – Wassim Ibrahim / */ start: 10.09
     ~~
    * PIĄTEK
    s a l a  b i a ł a:
    – 11.00 – 12.00 – ZAJĘCIA DLA KOBIET W CIĄŻY – Magda Dymarczyk – Szary / **/ start: 10.09
    – 16:00 – 17:00 – CHÓR DZIECI – Wassim Ibrahim / */ start: 12.10
    – 17.00 – 18.00 – BRAZILIAN STYLE – Murilo Marrom / start: 10.09
    – 18.00 – 19.15 – KONTAKT IMPROWIZACJA I IMPROWIZACJA TANECZNA W PARACH – Edward Rey start: 21.09
    – 19.15 – 20.30 – FORRO (średniozaaw.) – Junior Arto, Renia Liszka / start: 14.09
    – 20.30 – 21.45 – ZOUK (średniozaaw.) – Junior Arto / start: 14.09
    – 21.45 – 23.30 – PRAKTIS ZOUKA (co 2 tygodnie) – Junior Arto
    s a l a  n i e b i e s k a:
    – 18.00 – 19.15 – VINYASA joga dynamiczna – Alicja Poloczek / start: 14.09
    – 19.30 – 20.30 – KIZOMBA grupa od podstaw (intensywny kurs trzymiesięczny) – Anna Jawor, Paweł Grodniewicz / start: start: 12.10 
    – 20.45 – 21.45 – KIZOMBA grupa średniozaaw. (zajęcia OPEN) – Anna Jawor, Paweł Grodniewicz / start: 28.09
    ~~
    * SOBOTA
    s a l a  b i a ł a:
    – 9.30-10.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa zielona 3-5 lat, Agnieszka Tatara /**/ start: 8.09
    – 10.30-11.30 DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa niebieska 5-7 lat, Agnieszka Tatara /**/ start: 8.09
    – 11.30-12.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa czerwona 10+, Agnieszka Tatara /**/ start: 8.09
    – 12.30 – 13.30 – AFRO DANCE – Alaina Ndasi / Gerard Guyzo / start: 10.10
    s a l a  n i e b i e s k a:
    – 9.30-10.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA taniec tylko dla chłopców, Monika Tzur/Ola Zgłobica /**/ start: 8.09
    – 10.30-11.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa różowa 8-10, Ola Zgłobica/Monika Tzur /**/ start: 8.09
    – 11.30-12.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA akrobatyka 5-10 lat, Ola Zgłobica/Monika Tzur /**/ start: 8.09
    – 12.30-13.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA akrobatyka 10+, Ola Zgłobica/ Agnieszka Tatara /**/ start: 8.09
    – 14:00 – 15:15 – YOGA DANCE – Olga Baca / (OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: +48 600 722 327!!!) / start: 6.10
     ~~
    * NIEDZIELA
    s a l a  b i a ł a:
    – 21.00 – 01.00 – PANTA REI – impreza taneczna z muzyką świata – Edward Rey (wstęp: 5 zł) / start: 16.09
    s a l a  n i e b i e s k a:
    – 19.00 – 20.30 – HATHA YOGA – Alicja Poloczek / start: 16.09
    – 21.00 – 01.00 – PANTA REI impreza taneczna z muzyką świata / Forro, Zouk / – Junior Arto (wstęp: 5 zł) / start: 16.09
    s a l a  z  a n t r e s o l k ą:
    – 22:30 – 00:00 – KABARET „WTYCZKA” – Władysław Skwirut – Uwaga! WSTĘP WOLNY! / start: 16.09
    SPOTKAJMY   SIĘ   W   KONTAKCIE! <3
     
    Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page